A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Itt beszélgessetek!

Go down 
+41
Jared Peller
Jane Volturi
Alice Cullen
Jasper Hale
Dorothy Shielhout
Ivey Willard
Gregory Adams
Seth Clearwater
Raven Campbell
Brooklyn Dalton
Ronald Halding
Ryan Callaway
Annabel Fox
Conor McLeon
Lisa Masen
Ronald Royce
Lacey Frewer
Leah Clearwater
Elena Stevens
Embry Call
Mary Fray
David Leroy
Melanie Rose
Alec
Audrina Stone
Zach Brooke
Caleb Gray
Michelle Forbs
Flora Anderson
Katelyn Rose Dale
Ashton Raleigh
Robert Crage
Liza Karorr
Riley Biers
Paul Moody
Norina Hartley
Austin Christopher Monsen
Bella Swan
Edward Cullen
Alexis Lance
Rosalie Hale
45 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Next
SzerzőÜzenet
Paul Moody

Paul Moody


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Nov. 01.

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 7:12 pm

Huhh, de ki vagyunk halva!! =/ Én is már évezredek óta ígérgetem Cicának a postot, de egyszerűen nem jön össze egy 1 évet átölelő ugrópost! :S
Ki mit csinál? Smile
Vissza az elejére Go down
Embry Call

Embry Call


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Nov. 02.

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptySzer. Aug. 31, 2011 10:40 am

Hello Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Katelyn Rose Dale

Katelyn Rose Dale


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Nov. 02.

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyVas. Aug. 28, 2011 4:44 pm

halihó!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Norina Hartley

Norina Hartley


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. Nov. 09.

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 10:37 am

Leah Clearwater írta:
Riley Biers írta:
Nathaniel McLeon írta:
miezanagykihalás? O.o
Én is ezt kérdeztem. :/ Hamarosan suli... lehet az az oka. :/
Ja, mindenki tök depressziós... :S Smile
Pedig szerintem egy kis sulikezdés előtti játék még felpörgethetné a szünet utolsó napjait... Wink
Ezt Paul drágámnak kiemelten üzenem. Very Happy

Jó lenne, de épp most akartam, felmondani a szolgálatot egy időre! Nem érzem magam képesnek az írásra mostanság, csak nagy nehezen veszem rá magam és akkor is szenvedek! Úgyhogy nem tudom, mi lesz! Várok és várom, hogy jöjjön az ihlet! Smile
ADDIG IS TÜRELMETEKET KÉREM! *-*
Vissza az elejére Go down
Ronald Halding

Ronald Halding


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. May. 09.
Age : 56
Tartózkodási hely : Éppen La Push.

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyHétf. Aug. 22, 2011 9:39 pm

Nathaniel McLeon írta:
Ronald Halding írta:
Nathaniel McLeon írta:
Na ha valaki akar egy szünetvégzős-iskolakezdős felpörgethető játékot az vágjon hozzám egy privátot , hogy egyeztessünk Very Happy
Vérfarkasok kíméljenek...
És a kedves vérfarkasok? Very Happy Én jóba vagyok a vámpírokkal. Very Happy Általában. Very Happy
én viszont nem nagyon jövök ki jól a drágákkal Very Happy Very Happy
Nyáhh, egye fene. :DDDD
Vissza az elejére Go down
Nathaniel McLeon

Nathaniel McLeon


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2011. Jun. 29.
Tartózkodási hely : A hátad mögött

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyHétf. Aug. 22, 2011 8:18 pm

Ronald Halding írta:
Nathaniel McLeon írta:
Na ha valaki akar egy szünetvégzős-iskolakezdős felpörgethető játékot az vágjon hozzám egy privátot , hogy egyeztessünk Very Happy
Vérfarkasok kíméljenek...
És a kedves vérfarkasok? Very Happy Én jóba vagyok a vámpírokkal. Very Happy Általában. Very Happy
én viszont nem nagyon jövök ki jól a drágákkal Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ronald Halding

Ronald Halding


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. May. 09.
Age : 56
Tartózkodási hely : Éppen La Push.

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyHétf. Aug. 22, 2011 6:18 pm

Nathaniel McLeon írta:
Na ha valaki akar egy szünetvégzős-iskolakezdős felpörgethető játékot az vágjon hozzám egy privátot , hogy egyeztessünk Very Happy
Vérfarkasok kíméljenek...
És a kedves vérfarkasok? Very Happy Én jóba vagyok a vámpírokkal. Very Happy Általában. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nathaniel McLeon

Nathaniel McLeon


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2011. Jun. 29.
Tartózkodási hely : A hátad mögött

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyHétf. Aug. 22, 2011 2:38 pm

Na ha valaki akar egy szünetvégzős-iskolakezdős felpörgethető játékot az vágjon hozzám egy privátot , hogy egyeztessünk Very Happy
Vérfarkasok kíméljenek...
Vissza az elejére Go down
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2010. Nov. 02.

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyHétf. Aug. 22, 2011 10:39 am

Riley Biers írta:
Nathaniel McLeon írta:
miezanagykihalás? O.o
Én is ezt kérdeztem. :/ Hamarosan suli... lehet az az oka. :/
Ja, mindenki tök depressziós... :S Smile
Pedig szerintem egy kis sulikezdés előtti játék még felpörgethetné a szünet utolsó napjait... Wink
Ezt Paul drágámnak kiemelten üzenem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 38
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyVas. Aug. 21, 2011 11:52 am

Nathaniel McLeon írta:
miezanagykihalás? O.o
Én is ezt kérdeztem. :/ Hamarosan suli... lehet az az oka. :/
Vissza az elejére Go down
Nathaniel McLeon

Nathaniel McLeon


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2011. Jun. 29.
Tartózkodási hely : A hátad mögött

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyPént. Aug. 19, 2011 1:32 am

miezanagykihalás? O.o
Vissza az elejére Go down
Nathaniel McLeon

Nathaniel McLeon


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2011. Jun. 29.
Tartózkodási hely : A hátad mögött

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptySzer. Aug. 17, 2011 9:59 am

halihó Cool
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 38
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 10:20 pm

Már megint eltűnt mindenki. Éledjünk, emberek és más lények! Smile Olyan rossz h nem aktív megint a fórum. :/
Vissza az elejére Go down
Audrina Stone

Audrina Stone


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Dec. 01.

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyHétf. Júl. 18, 2011 8:42 pm

játszótársat keresek! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyHétf. Júl. 18, 2011 4:55 pm

Rosalie Hale írta:
Lisa Masen írta:
Julie Gaffney írta:
Hogy vagytok amúgy? Smile Régen sokkal aktívabb volt ez az oldal nem? Még mikor forumx-es volt.
Azért volt aktívabb a forumx mert a sok lusta nem bírta ide áttolni a popsikáját. >.<

Helyesbítek! Nem volt hajlandó leírni a nevét, mikor gyűjtöttük... Ugyanis mi hoztuk át az összes karit!! Mind1 végül is...
De az aktivitásfelmérő ellenére, ahhoz képest, hogy hányan mondták magukat aktívnak, alig vannak akik tényleg azok! :S
Képletesen mondtam, de arra is érthető h lejelentkezni, de az még lustább is mint amit én mostam. Elvégre le kell írni a nevét, nem regisztrálni meg emaillel bajlódni (már akinek az).
Amúgy meg elég kevesen vagyunk. :S Mostanában ihletet kapok új karikhoz, de hát nem lehet csinálni. :/ Meg amúgy is a fórum nagy része multikból áll. Mi vagyunk itt páran a kemény mag akik betöltik a teret. Szerintem. Smile
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyHétf. Júl. 18, 2011 12:52 pm

Lisa Masen írta:
Julie Gaffney írta:
Hogy vagytok amúgy? Smile Régen sokkal aktívabb volt ez az oldal nem? Még mikor forumx-es volt.
Azért volt aktívabb a forumx mert a sok lusta nem bírta ide áttolni a popsikáját. >.<

Helyesbítek! Nem volt hajlandó leírni a nevét, mikor gyűjtöttük... Ugyanis mi hoztuk át az összes karit!! Mind1 végül is...
De az aktivitásfelmérő ellenére, ahhoz képest, hogy hányan mondták magukat aktívnak, alig vannak akik tényleg azok! :S
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyVas. Júl. 17, 2011 11:13 pm

Julie Gaffney írta:
Hogy vagytok amúgy? Smile Régen sokkal aktívabb volt ez az oldal nem? Még mikor forumx-es volt.
Azért volt aktívabb a forumx mert a sok lusta nem bírta ide áttolni a popsikáját. >.<
Vissza az elejére Go down
Julie Gaffney

Julie Gaffney


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Jun. 14.

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyVas. Júl. 17, 2011 9:50 pm

Hogy vagytok amúgy? Smile Régen sokkal aktívabb volt ez az oldal nem? Még mikor forumx-es volt.
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyVas. Júl. 17, 2011 3:52 pm

Lacey Frewer írta:
Te Ashton... O.O Asszem most félned kellene Zachtől.... Épp, hogy rácsodálkozik, hogy mennyire nem vagy aktív mit olvas... o.O" Huh... szerintem menekülj mert vérszemet kap és minden nemű figyelmeztetést elhanyagolva megerőszakol.......

Olyasmi... Ez kellemetlen...
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyVas. Júl. 17, 2011 3:24 pm

Te Ashton... O.O Asszem most félned kellene Zachtől.... Épp, hogy rácsodálkozik, hogy mennyire nem vagy aktív mit olvas... o.O" Huh... szerintem menekülj mert vérszemet kap és minden nemű figyelmeztetést elhanyagolva megerőszakol.......
Vissza az elejére Go down
Julie Gaffney

Julie Gaffney


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Jun. 14.

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptySzomb. Júl. 16, 2011 10:59 pm

Sziasztok Smile Bocsi hogy nem voltam itthon...:// jövő héten meg megint megyek egy hétre nyaralni aztán nyár végén meg Veszprémbe ezért most ritkábban leszek egy darabig. De majd megírom előtte. Smile
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptySzer. Júl. 13, 2011 11:42 am

Conor McLeon írta:
neked kell eldöntened, hogy mit reagálsz..
DE nem tudom mit akarok. User tudja hogy nincs remény, de akkor szegény karakter mikor fogja ezt felfogni? Mindegy, akkor adom a formát. :'D
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyKedd Júl. 12, 2011 10:22 pm

Lisa Masen írta:
Úristen azt sem tudom mit csináljak vagy h mi történt. xD Nem olvastam el az eksönt, megadva nektek a privát szférát szóval.. először is ne öljetek meg. >.< Meg amúgy én sem tudom mit akarom már. kezdjek el veszekedni aztán megint sajnáltassam magam vagy mi? mert még sem szűnhetek meg teljesen amíg nem tanultok meg minden dolgot valakitől. De ha csak szidtok és kibeszéltek úgy nem vállalnál el. : D
neked kell eldöntened, hogy mit reagálsz..
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyKedd Júl. 12, 2011 3:57 pm

Úristen azt sem tudom mit csináljak vagy h mi történt. xD Nem olvastam el az eksönt, megadva nektek a privát szférát szóval.. először is ne öljetek meg. >.< Meg amúgy én sem tudom mit akarom már. kezdjek el veszekedni aztán megint sajnáltassam magam vagy mi? mert még sem szűnhetek meg teljesen amíg nem tanultok meg minden dolgot valakitől. De ha csak szidtok és kibeszéltek úgy nem vállalnál el. : D
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 EmptyHétf. Júl. 11, 2011 8:53 am

Lisaaaa te jösz Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Itt beszélgessetek!
Vissza az elejére 
3 / 39 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Közösségi témakörök :: Társalgó-
Ugrás: