A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Erdő

Go down 
+2
Riley Biers
Rosalie Hale
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 9:13 pm

*Hülyén figyeltem, ahogyan Lisát csábítgatja...*
-Lisa, és te eddig ezt az üres dumát el hitted?Szín tiszta hazugság...Nekem el hiheted..*Mondtam hangosan, legyintve a kezemmel, és tovább figyeltem Conor szánalmas kérelmét.*
-Nyugi Riley, Lisának nem lesz semmi baja.*Mondtam nyugtatva, hiszen egyre jobban stresszelt...*
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 9:08 pm

-És Te mindent így elhittél nekem?*Kérdeztem furcsálva méregetve az arcát majd kisimítottam az arcából pár tincset.*
-Te meg olyanokat mondtál, hogy soha nem adod fel... Hova lett ez a nagy lelkesedés?...*Kérdeztem egy halvány mosollyal miközben a szemeim színe átment citromsárgába majd csokibarnába végül újra kék lett.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 9:05 pm

-Ha melléd állok mit kapok? Egy újabb csalódás? megint mindenkivel összefekszel és leszarsz magasról? "mert akkor kösz ebből nem kérek" *tettem hozzá magamban, és próbáltam megbocsátó arcot vágni habár eléggé kételkedtem abban hogy bármit is változna. Ekkor odalépett hozzánk Liza és dühös szemmel meredt Conor-ra, aminek részben örültem és ekkor eszembe jutott valami.*
-Azt mondtad nem szeretsz... hogy soha nem fogod azt mondani hogy szeretlek. Kihasználtál és még az sem volt elég...*tettem hozzá sajnálkozó szöveg gyanánt, de amúgy is igazam volt. Lopva Riley-ra pillantottam aki leírhatatlan arccal nézett, féltékeny volt? féltett? dühös? talán egyszerre mind és kezdtem már-már sajnálni szegény srácot hogy mibe is keveredett...*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 8:59 pm

-Jaaaaaa, rémlik... *Válaszoltam majd láttam hogy már ott sincs előttem, Lisa-t a srác a fához nyomta, habár meg akartam védeni... ez valami alap ösztön azt hiszem... féltem is így inkább maradtam a helyemen és csöndben figyeltem, ahogy azt mondták.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 8:54 pm

*Riley le ült mellém, és panaszkodni kezdett*" ha a szerelme nem, akkor a pót anyja legyek?"Kérdeztem magamat.*
-Fel világosítalak.Ő, az a fiú, az ott Conor.Lisa volt szerelme, meg az enyém.Lisát meg csalta velem, engemet meg egy lánnyal, Lacey-vel.Engemet meg Lisát nagyon ki használt, Lacey-t meg el ütötte az autó.Remélem érhető voltam.*Súgtam neki, és Conor gondolatait kezdtem el fürkészni.Majd neki nyomta szegényt a fának.Észleltem, mit mond Lisának, bár nem hallottam.Fel pattantam, és oda mentem hozzájuk.Ugrásra készen voltam, hogy szét tépjem Conort.*
-Nagyon maga biztos vagy..*Állapítottam meg komolyan, és gúnyosan.*
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 8:49 pm

*Egy fél pillanaton belül elkaptam a karját és hozzátoltam az egyik fához. A két oldalánál megtámasztottam magamat.*
-A közelébe se mész...*Suttogtam halkan*
-Dühös vagy? Kiabálj! Szomorú vagy? Sírj! Calódott? Tombolj! Vagy ölj meg mert már nem igazán érdekel...*suttogtam a fülébe, úgy, hogy mások ne hallják.*
-Vagy állj mellém..*suttogtam a fülébe.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 8:45 pm

*Megnyaltam a szám szélét, már csak a kijelentése miatt is.*
-Örülök neki.*mondtam diadalmasan, majd villámgyorsan a háta mögé szaladtam és suttogni kezdtem a fülébe*
-És most mit akarsz tenni? Bármilyen örült tervre vevő vagyok, ha akarod kiásom a sírból... Hmm... egész jó ötlet... *gondolkodtam el a végén a morbid kijelentésemen*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 8:43 pm

*Kissé duzzogva trappoltam, majd leültem Liza mellé a földre, láthatólag szórakozott valamin és én oldalba böktem.*
-Ezek most miről beszélnek? Nem akarnád véletlenül elmondani? Kicsit se zavar hogy úgy csináltok mintha itt se lennék... *panaszkodtam a földet nézve*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 8:38 pm

*Conor Lisához beszélt, én unottan figyeltem tovább, és a gondolataiban turkáltam.Egyszer fel nevettem, azon, amikor Lisával a kór házban voltak."Temperamentumos kis csaj, nem mondom"*Dörmögtem magamban elismerően*"Hogy nem bírta átváltoztatni?"*Kérdeztem magamban, halkan nevetve, majd fel álltam újra, és egy fa alá vánszorogtam, és le dobtam magamat.Tökéletes kilátás nyílt a veszekedő vámpírokra.*"Már csak egy popcorn hiányzik..."*
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 8:24 pm

*A következő pillanatban már ott álltam közvetlenül előtte és csak pár centi volt köztünk.*
-Az utolsó cseppig kiélveztem...*Suttogtam neki miközben tekintetemet belefúrtam az övé. A szemeim jeges-világoskéken csillogtak miközben belefúrtam a tekintetemet az övébe. Tudtam, hogy tudja, hogy nem Én öltem meg Lacey-t. Az igazság az volt, hogy elütötte egy autó. Mire beértünk a kórházba már halott volt. Átváltoztatni nem bírtam. Elkéstem.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 8:18 pm

- És finom volt igaz? Én is ezt tettem volna a helyedbe. *mondtam egy száraz poént, habár tudtam hogy nem ölte meg. Riley odajött és megfogta a kezem, én automatikusan elkaptam a kezem és sziszegtem egyet.*
- Maradj nyugton és szállj le rólam most légyszi. *suttogtam nagyon halkan Rileynak, majd közelebb léptem Conorhoz hogy lássam az arcát.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 8:15 pm

*Liza megbökte a vállam és egy srácra mutatott aki épp közeledett felénk. Meg próbáltam rájönni hogy vajon miért ilyen feszültek. Valami ember volt a téma... Nem ismertem így inkább megpróbáltam nem megszólalni. Megfogtam Lisa kezét, így hátha mondd nekem valamit.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 8:11 pm

*Riley kérdésére csak meg ütögettem a vállát, és Conor felé mutattam.Nem néztem Riley arc kifejezését, csak szúrósan figyeltem a hang irányába.*"Még egy csaj...Nőcsábász"*Mondtam magamban.Közelebb lépett, és próbáltam meg tartani az ön uralmam, hogy ne ugorjak neki...Vissza ültem a fa törzsre, és unottan figyeltem a dumáját.
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 8:05 pm

*Csendesen vártam és végigmértem őket amíg Lisa meg nem szólalt.*
-Bárcsak olyan egyszerű lenne... halott... úgy tűnik... van amitől én sem tudtam megvédeni...*Mondtam csendesen de teljesen biztso voltam abban, hogy hallotta. Vettem egy mély lélegzetet és lassan kifújtam majd közelebb mentem.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 8:03 pm

*Ismerős szagot éreztem és egy pillanatba sem került míg beazonosítottam, hiszen egyből elkezdtem az emlékei között turkálni.*
-Nocsak nocsak... Dobott a csajod? Hát bocsi de valahogy nem tudlak sajnálni... *abba az irányba néztem ahol épp a fának támaszkodott, ölbe tett kézzel vártam míg észbe kap hogy most aztán kicsit se vagyok mérges...*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 8:00 pm

*kidöntöttem a fát és felálltam a törzsére*
- Ne ki a király? *szóltam nekik szélesen vigyorogva, mikor észrevettem hogy nem örülnek velem együtt*
- Mi az? *kérdeztem buta fejjel majd odafutottam hozzájuk*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 7:57 pm

*Figyeltem ahogy ki tolja Lisa alól a fát, majd a hátam mögött landolt, és meg dicsérte Riley-t.*
-Igen, az!*Mondtam tovább figyelve Rileyt, valósággal tátva maradt a szám...Majd egy ismerős illatot éreztem meg, és fel emeletem a fejem, és talán a számat is be csuktan...Fel álltam, és komoly fejjel Lisára néztem, aki szintén úgy meg lepődött a szagon, mint személyem.*
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 7:02 pm

*Követtem az ismerős szagokat, illatokat. Kellően távol megálltam tőlük és csendesen figyeltem. Minden megváltozott. Lacey eltünt az életemből és újra egyedül maradtam Az az igazság. Csak akkor tudod meg, hogy mid van ha már elveszítetted. Csendesen álltam az egyik fának támaszkodva és figyeltem.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 4:46 pm

*Riley elkezdte tolni a fát, ami gyorsan elkezdett zuhanni a föld felé. Én gyorsan leugrottam és egyenesen Liza háta mögé értem le, kissé meglepődött majd figyelni kezdtük, Riley mit ügyködik.*
-Ügyes kölyök. *Szólaltam meg a fiút bámulva.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 4:40 pm

-Nézzük meg milyen erős vagyok! *mondtam vigyorogva majd leugrottam a földre és elkezdtem tolni azt a fát amin Lisa ült.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptyKedd Nov. 30, 2010 8:12 pm

-Hát, kár...*Mondtam elszontyolodottan, és le ültem a földre.Mocorogtam még egy kicsit, majd végre nyugton maradtam.*
-Mit csináljunk?*Kérdeztem unottan.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptyKedd Nov. 30, 2010 8:09 pm

-Gondolkodtam már rajta de elvetettem az ötletet... Fölösleges, amúgy is szerintem soha többé nem találkozok vele, de ha igen akkor úgyis a pillanatnyi elképzelésem szerint cselekednék. *válaszoltam kimérten miközben Riley felugrott mellém és én kicsit eltávolodtam.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptyKedd Nov. 30, 2010 8:06 pm

*A párbeszédből csak kb annyit fogtam fel hogy valaki mindkettőjükkel kitolt, és meg akarnák bosszúlni...* "hát, sok sikert hozzá..." *Gondoltam unottan és felugrottam Lisa mellé a fára.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptyKedd Nov. 30, 2010 8:01 pm

*Riley megemelt.Én csúnyán néztem rá, majd pár pár méterrel odább ülte.*
-Miért is kel téged vigasztalni?*Kérdeztem unottan, és meg próbáltam a gondolataiban turkálni.*
-Nem csak te vagy az egyetlen, akivel ezt meg tette.És ezt a bosszúságot máson töltsd ki légy szíves...*Mondtam a fejemet támasztva.*
-De a bosszú az jó ötlet.*Tettem hozzá, majd fel csillant a szemem, és Lisára néztem kérdően.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 EmptyKedd Nov. 30, 2010 5:00 pm

"Annyit kell nyavajogni hogy nem igaz... bezzeg engem nem vigasztalt senki..." *Gondoltam kelletlenül majd villámgyorsan felmásztam az egyik fa ágára.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erdő       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erdő
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Erdő
» Erdő
» Erdő
» Erdõ
» Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: Port Angeles-
Ugrás: