A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Erdő

Go down 
+2
Riley Biers
Rosalie Hale
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyKedd Nov. 30, 2010 4:53 pm

-Most meg mi a baj? Váltsunk témát! *mondtam rögtön majd odasétáltam Lizához és felemeltem hogy legalább mozduljon meg.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyKedd Nov. 30, 2010 11:20 am

-Ja...Pocsék...*Mondtam, majd meg nyaltam szám szélét.Unotan figyeltem Riley-ékat, hogy mit csinálnak.Láthatóan meg kedvelte Lisát riley.*

//bocs a rövidért, suliban írom xD//
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyHétf. Nov. 29, 2010 6:55 pm

-A srácnak igaza van. *mondtam Riley felé biccentve majd kedvtelenül leugrottam a háta mögé.*
- Jó erőben tart, de az étvágyat nem csillapítja, gondolom nem tetszik az ötlet de jó ha legalább tájékozott vagy.*mondtam neki 'tanítva' majd lassan sétáltam hogy szembe legyek vele.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyHétf. Nov. 29, 2010 6:52 pm

-Te azt nem tudhatod, bármikor hozhatok teljesen más döntést... *mondtam a gyilkolásos kijelentésére válaszolva.*
-Állatvér? Az milyen? *kérdeztem kíváncsian Lisa-ra nézve.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyHétf. Nov. 29, 2010 6:47 pm

-Ezt csak azért mondod, hogy itt tarts engemet.Most, a kedvi állapotodat nézve, nincs kedved gyilkolni.*Jelentettem ki az állapotából olvasva, majd le ültem egy sziklára.*
-Fúj, csak nem állat vért akarsz neki adni?Fúj.Mondtam a gondolatától is undorodva.*
-Olyan, mint a víz.Ízetlen.*Szóltam kedvtelenül.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyHétf. Nov. 29, 2010 6:44 pm

-Én tudnék jobb kaját, de elvégre te újszülött vagy... *mondtam majd megrántottam a vállam és felugrottam egy fa ágára.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyHétf. Nov. 29, 2010 6:42 pm

*Elkaptam a kezét mert akarva akaratlanul is mondani akartam még valamit.*
-Jó, akkor én pedig végre lemészárolhatom a fél város. *mondtam és a éhes tekintettel néztem szét, majd Lisa mögém lépett.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyHétf. Nov. 29, 2010 6:39 pm

-Hú, de meg is bántam...*Mondtam gyűlölettel.*
-Szépen ki is használt.*Folytattam még mérgesemben.*
-Nincs nagyon vidám kedvem...Inkább...Inkább most egyedül szeretnék lenni.*Mondtam, majd fel álltam, és el akartam menni, de Riley el kapta a kezem.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyHétf. Nov. 29, 2010 6:36 pm

- És én is... de mégse támadtam neked mikor a pasimra másztál szépen szólva. *mondtam és felhúztam az orrom mert tudtam hogy most aztán igenis én jártam a legszarabbúl, még is ő sajnáltatja magát.*
*Riley témát akart váltani aztán rám nézett, gondolom azért hogy mit szólok hozzá.*
-Oké. *mondtam és pacsira tartottam a kezem, ő pedig belecsapott.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyHétf. Nov. 29, 2010 6:33 pm

-Megesett már velem is... *mondtam mert azért mégis muszáj volt valami vígasztalót mondani.*
-Na, de váltsunk témát valami vidámra. *Mondtam Lisa felé nézve hátha ő kapó rá.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyHétf. Nov. 29, 2010 6:28 pm

*Mikor Riley elmondta nekem, hogy nem érez semmi különöset irántam, nagyon el szomorodtam.Mintha hasba rúgtak volna.Majd le ugrottam a fáról, Riley mellé, majd a fa törzsre ültem le, és a fejemet támasztottam búsan.*
-Hát jó...Megint túl hamar szerelmes lettem...*Mondtam vissza emlékezve minden hasonló esetre.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyHétf. Nov. 29, 2010 6:15 pm

*Figyeltem a párbeszédüket és közben Riley mögé léptem és megérintettem a vállát majd közelebb hajoltam hozzá*
-Én tudom mit érzel... *súgtam a fülébe mert tényleg tudtam ilyenkor hogy érez valaki. *
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyHétf. Nov. 29, 2010 6:12 pm

-Béke okés?! *mondtam mert már le akartam zárni a témát de nagyon.*
" Most azt se tudom mi van, de az biztos hogy én nem az a fajta vagyok aki szereti ha a lányok verekednek."
*odamentem a fa alá amin Liza ült.*
- Igaza van, sajnálom de én tényleg nem tekintek rád úgy.* mondtam bocsánatkérően majd észrevettem hogy a másik lány mögém lépett.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyVas. Nov. 28, 2010 8:23 pm

-Ja, de az örömhírt eléggé hirtelen közölted, és akkor minek közzé tenni, ha a másik fél nem viszonozza az érzelmeket?*Kérdeztem mérgesen, majd le ültem a fa törzsre.*
-Na, meg úgy mondtad el neki, hogy én nem is akartam.*Mondtam szomorkás árnyalatokkal a hangomban, majd Lisa és Riley gondolataiba kezdtem el kutatni.Riley egy kicsit zavarodott és döbbent, Lisa pedig mérges és...Nem is tudom.Fel álltam, és fel ugrottam az egyik fa ágára, és onnan figyeltem, ahogyan Lisa el csábítja Rileyt.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyVas. Nov. 28, 2010 8:16 pm

*Egyből felugrottam a földről és megláttam hogy Riley védeni akar, egész könnyű volt az ujjam köré csavarni...*
-Amúgy is mi bajod van? Én csak közöltem vele egy örömhírt és te egyből nekem rontasz. Próbálok rajtatok segíteni...*mondtam Riley mellé léptem majd megsimítottam a vállát.
-Amúgy is, tudod hogy szeret, és semmit nem teszel ellene.. legalább ha küzdenél... *mondtam és sóhajtottam egyet és megfogtam Riley mutatóujját.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyVas. Nov. 28, 2010 8:12 pm

*A lány angyalian csókolt meg. Már meg sem lepődtem rajta hogy tudja a nevem. Bár nem értettem ezt a viselkedést de jólesett és akkor Liza eltépte tőlem a lány. Nem akartam hogy baja essen ezért leszedtem a rajta ülő Lizát aki felállt és támadó állást vett fel. közéjük ugrottam.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyVas. Nov. 28, 2010 8:08 pm

*Meg csókoltam.Tudta hogy csak azért tette, hogy engem felhúzzon.De, azért megkapja.Neki rontottam, még akkor, amikor Rileyt csókolta.Ráugrottam, háton feküdt, én meg rajta álltam.Ugrottam rajta egyet, majd megint kínozni kezdem.*"Ezt imádom..."*Mondtam magamba, majd le ugrottam Lisáról, és támadó állást vettem fel.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyVas. Nov. 28, 2010 8:05 pm

*felsegített a fiú és megkérdezte a nevem.*
-Lisa és te Riley vagy. *mondtam majd a mellkasára raktam a kezem mert támadt egy ötletem. Kacéran néztem a szemébe miközben közelebb hajoltam hozzá és megcsókoltam. A srác nem nagyon volt az esetem, vagyis nem volt türelmem egy újszülöttet pelenkázni, csak azért tettem mert tudtam hogy ez idegesíteni fogja Lizát.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyVas. Nov. 28, 2010 8:02 pm

-Hé! Álljatok meg! Ennek nincs értelme, legalább ha ember ölnétek... *mondtam sóhajtva majd felsegítettem a lány.*
-Mi a neved? *kérdeztem kedvesen miközben felállt én megérintette a mellkasom. Nem tudtam mit akarhat csak álltam és a szemébe néztem.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyVas. Nov. 28, 2010 7:58 pm

*Mikor a fejemet kezdte feszegeti, nem ijedtem meg.Hiába 105 éves, és jó harcos, énnekem a világ majdnem összes vámpír ereje meg van.Le rúgtam magamról, és török ülésbe érkeztem Riley mellett.Nagyon nyugodt voltam.Halványan el mosolyodtam, és megint kínozni kezdtem.Hamar abba hagytam, és fel álltam támadó állásba.Megint neki futott, de én láttam mit akar.Fel ugrottam, és ugyan ott landoltam, ahonnan ugrottam.Fel vont szemöldökkel figyeltem Lisa próbálkozását.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyVas. Nov. 28, 2010 7:52 pm

*Eléggé feldühített ahogy beszélt velem. Közben a srác elkapta a kezem hogy ne támadjak neki.*
-Várj, majd később. *mondtam halkan neki majd az ujjam a szájára tettem hogy ne tudjon megszólalni. Távolabb mentem és nekifutásból támadtam Liza torkának. Tapasztaltabb voltam a harcban, esélye sincs. Elkezdtem feszegetni a fejét.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyVas. Nov. 28, 2010 7:49 pm

-De ne bántsd... *Mondtam a lánynak aki az előbb megérintette a vállam, miközben elkaptam a kezét, hogy ne támadjon Lizára.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyVas. Nov. 28, 2010 7:46 pm

*Felsóhajtottam.*
-Tudod, Riley, ez sem volt ám habos torta, hogy el mondta neked, hogy mit érzek...*Mondtam Riley-nak fájdalmas hangon, majd Lisa felé fordultam, de nem néztem rá, inkább a körmömet tanulmányoztam.*
-Nincs itt már mit elrendezni....*Mondtam halkan, majd rá néztem.*
-Én már el intéztem.*Folytattam rá kacsintva.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyVas. Nov. 28, 2010 7:27 pm

*hirtelen éles fájdalom nyílalt belém és a földre estem. Mikor abbamaradt felálltam, és láttam hogy a srác védeni próbált.*
"Haha... de legalább van benne némi emberség..."
*Aztán odafutottam hozzájuk és megérintettem a fiú vállát.*
-Hagyd csak, majd én elrendezem. *mondtam meggyőzően a szemébe nézve, angyali mosoly kíséretében, majd odébb löktem hogy szembe álljak Lizával.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 EmptyVas. Nov. 28, 2010 7:21 pm

* Láttam ahogy Liza elkezdi kínozni a lányt. Tudtam milyen érzés, és reflexszerűen segíteni akartam. Mikor abbahagyta a kínzást, odafutottam Lizához*
-Ezt most miért csináltad? Tudod mennyire fáj??? *ordítottam neki.*
"Te nem vagy normális! "
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erdő       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erdő
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Erdő
» Erdő
» Erdõ
» Erdő
» Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: Port Angeles-
Ugrás: