A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Erdő

Go down 
+2
Riley Biers
Rosalie Hale
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptyVas. Nov. 28, 2010 4:55 pm

*Nagyon mérges lettem.Rettenetesen.A kezemben volt egy kő, de azt úgy össze szorítottam, hogy csak por lett belőle."Ezt miért kellett neki el mondania?"*
-Ez most mire volt jó?*Kérdeztem a haragtól fekete szemekkel.Lángoltam a dühtől, engemet hamar fel lehet húzni.Lassan meg indultam Lisa felé, és meg állta előtte már deci méterrel.Lassan el mosolyodtam, és minden gondolatomat Lisára összpontosítottam.Minden haragomat össze gyűjtöttem, és lassan megkínoztam.A fájdalomtól a földön kezdett fetrengeni, és ordítozni kezdett.Lassan abba hagytam, és vámpír gyorsasággal vissza ültem a farönkre, és figyeltem Lisát, ne hogy a közelembe jöjjön, mert akkor BUMM.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptyVas. Nov. 28, 2010 2:16 pm

-Ne érdekeljen... *szólaltam meg lágy hangon amitől a srác nem tudott megmozdulni, új nézett rám mint aki mentem maga alá csinál. Villámgyorsan odaszaladtam Lizához.*
- Szuper, csináltál egy vámpírt, minden elismerésem. *mondtam lenézően nevetve amitől durcás képet vágott. majd visszamentem az újszülötthöz és a fülébe súgtam.*
- Te tudtad hogy ez a lány szerelmes beléd? *suttogtam neki nagyon halkan de tudtam hogy Liza így is úgy is hallotta.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptyVas. Nov. 28, 2010 2:12 pm

-Mivan? *kérdeztem Liza felé fordulva mert nem tudtam mi van. Közben a félelmetes tekintetű lány keze már majdnem az arcomon volt de nem mertem elszaladni.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptyVas. Nov. 28, 2010 2:03 pm

-Igen Lisa, eléggé unja...*Mondtam én magam is unottan, majd már a fejemet is meg támasztottam.Ki fújtam a levegőt, és oda mentem Riley mellé, és figyeltem mit csinálnak.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptyVas. Nov. 28, 2010 1:59 pm

*Kissé örültem is annak hogy valaki tudomást vesz rólam, de nem szólaltam meg csak gonosz mosolyra húzódott a szám és felcsillant a szemem, mikor az újszülött szemébe néztem.*
"Végre valami izgalom, ez a gyerek tök átlagos... de látom hogy unja ha irányítják... pont mint Conor, kis lázadó."
*Gondoltam és közelebb léptem hozzá, és egyenesen a szemébe néztem majd a fejemig felemeltem a jobb kezem hogy megnézzem közelebbről.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptyVas. Nov. 28, 2010 1:55 pm

*Láthatólag Liza ismerte ezt a lányt. Nem tudtam mit csináljak mert rendesen megijedtem tőle. Inkább hátrább húzódtam és csak az után szólaltam meg.*
-Ööö... Szia! *mondtam kedvesen majd rá mosolyogtam, mert nem tűnt túl boldognak, legalábbis az arcáról ezt olvastam le.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptyVas. Nov. 28, 2010 1:49 pm

*Unottan figyeltem Rileyt, majd egy véres szakadt ruhás csaj jött.Hamar észre vettem, hogy Lisa az, Conor volt barátnője, akit szintén megcsalt...Furcsán néztem rá, már csak az arc kifejezése miatt is.Aztán Riley le ugrott a fáról, és látványosan meg bámulta Lisát.*
-Helo Lisa.*Köszöntem nagyon halkan.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptyVas. Nov. 28, 2010 1:40 pm

*Búskomor állapotomban, és félig idegbeteg hangulatban nem tudtam mit csináljak. Bementem az erdőbe, hogy legalább táplálkozzak, hátha attól jobb kedvem lesz. Megéreztem egy jávorszarvas csorda illatát és futásnak eredtem, el is kaptam egyet de annyira nem volt kedvem küzdeni. Szétszaggatta a ruhám egy részét, de azért nem annyira durván. Belemélyesztettem a fogam a húsába, de elég erős állat volt és menet közben megpróbált oldalba rúgni amitől a maradék ruhám is véres lett néhány helyen. Miután sikerült végeznem vele, beledobtam a folyóba. Elfutottam az erdő túlsó részébe és megpillantottam a fán egy újszülöttet. Elég tapasztalatlan volt, de tudott gondolkodni, ami fél siker. Aztán megláttam egy kidőlt fatörzsön ülni Lizát. Egyszerűen nem akartam látni, mindig Conor jutott eszembe róla amitől még dühösebb lettem. Rám nézett és eléggé meglepett arcot vágott, gondolom azért ahogy kinéztem. Szakadt véres ruha, nem mindennapi látvány és mellé társul az eszelős tekintet. Kissé oldalra fordítottam a fejem csak úgy a drámai hatás kedvéért és akkor leugrott a fáról az újszülött és eléggé megbámult.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptyVas. Nov. 28, 2010 1:20 pm

- Azt majd én eldöntöm. *förmedtem rá, majd felugrottam a szemben lévő fára és megint lóbálni kezdtem a lábam*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptySzomb. Nov. 27, 2010 11:45 am

-Pimasz ne légy.*Mondtam unottan, majd fel álltam, és a szemben levő fának dőltem.Figyeltem hogy Riley mit csinál.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptyPént. Nov. 26, 2010 7:43 pm

*Mérges voltam és alig tudtam koncentrálni, így csak egy morgás jött ki belőlem. Rá se néztem, csak egyenesen előre bámultam gonosz tekintettel.*
" Nem mindegy? Szerintem sejted hogyan történt. " *válaszoltam gondolatban mert ha kinyitottam volna a szám csak vigyorogtam volna.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptyPént. Nov. 26, 2010 7:37 pm

*Futottam, követtem Riley szagát, majd a gondolatait, és egy nagy nagy puffanást is hallottam.Mikor oda értem, láttam hogy egy fa törzsön üldögél.*
-Na, itt mi történt?*Kérdeztem lepette, majd egy 50 centivel arrébb Riley mellé ültem.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptyPént. Nov. 26, 2010 5:29 pm

*Befutottam az erdőbe és felugrottam egy fa ágára és leültem. Lóbálni kezdtem a lábam és a földet figyeltem, olyan furcsa volt hogy minden apró részletet ki tudtam venni. Hallottam a hangyák járását, messzi épp egy róka futott el, én pedig leugrottam a fáról. Elkezdtem azon gondolkodni hogy vajon milyen erős lehetek... Vakmerőségből elkezdtem nyomni a fa törzsét. Nem is kellett nagyon megerőltetnem magam, máris kidőlt. Sóhajtottam egyet majd leültem a törzsére.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 12:10 pm

*Toporogni kezdtem.Nem tudom most mit tegyek...*
-Figyelj Tyler, nekem most nagyon.Nagyon fontos dolgom lenne.El kell most mennem.Remélem nem baj....*Mondtam halkan izgatottam.*
-Hamarosan találkozunk....Gondoskodom róla.*Szuszogtam izgatottan, majd elsiettem.*
-Szija!*Kiabáltam utána.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 11:43 am

-Jól van. *mondtam és legyintettem egyet a kezemmel elköszönés céljából, majd elindultam ki az útra*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 11:39 am

-HÁt ha már hazamész, én is megyek haza.Álmos vagyok.*Mondtam halkan egy ásítással kísérve.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 11:34 am

-Nem kell. *mondtam kissé dühösen mert már eléggé zavart hogy mindenki haza akart küldeni*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 11:24 am

*Értetlenül néztem mindenkire.*
-Hogy én miért nem vagyok gondoltat olvasó....*Mondtam égnek emelve a szememet.*
-Haza kísérjelek?*Kérdeztem komolyan Rileytól.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 10:45 am

"ezt talán nem ekkora közönség előtt kéne megbeszélni"*gondoltam és közben a szemébe néztem*
- Hazamegyek. Hátha rám támad valami, és az majd a ti hibátok lesz. *mondtam kissé gúnyosan, majd Lexy mellé léptem*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 12:08 am

"Ezt nem gondolhatta komolyan, most engemet szívat...Gondolom tudja hogy mit gondolok....Változtassam át?Nem...."Mondtam magamnak a magamét, és éreztem, hogy a bőröm még fehérebb lett.*
-Ez most komoly?Riley, ne csináld ezt....*Mondtam halkan, majd ott ahol voltam, leültem, és törtem a fejemet.*
-Komoly?Ne szívass....*Mondtam halkan.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptyPént. Nov. 19, 2010 8:16 pm

*Liza hirtelen halálsápadt lett. Nem értettem először, így halkan megkérdeztem*
-Mi a baj?
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptyPént. Nov. 19, 2010 8:12 pm

"Vámpír akarok lenni!" *gondoltam hirtelen*
-Nem megyek. Makacs vagyok.Pont.*válaszoltam a többieknek*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptyPént. Nov. 19, 2010 8:10 pm

*Ki fújtam a levegőt.*
-Ez így nem lesz jó...De nem ám....*Mondtam magamba, miközben a lábammal topogtam.Erősen gondolkodtam valamin.De nem voltam biztos benne, hogy jó ötlet az erőmmel rávenni Rileyt, hogy azt tegye,a mit mondok...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptyPént. Nov. 19, 2010 8:04 pm

-Talán haza kellene kísérnetek. Akkor tuti megy... *nevetgéltem de nem sokan követték a poént. Legalábbis a lányok. Nagyon aggódhatnak érte, de szerintem, azért ha egyszer elmondják, akkor is felfogja, és ha nem megy nem fog megváltozni a véleménye, attól hogy többször elmondják.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 EmptyPént. Nov. 19, 2010 7:56 pm

-Bizony-bizony!*Mondtam már én is mérgesen, mint az Lexana....Nem igazán akartam, hogy Riley beteg legyen...Majd hangosan felsóhajtottam.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erdő       - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erdő
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Erdő
» Erdő
» Erdő
» Erdõ
» Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: Port Angeles-
Ugrás: