A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Erdő

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Alec

Alec


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Nov. 05.

Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő               EmptySzomb. Feb. 05, 2011 4:46 pm

*Gyorsan haladtam az erdőben, minél hamarabb vissza akartam érni. Nem éreztem biztonságban magam. Ez Cullenék területe. Igyekeztem olyan útvonalon haladni, ahol nem éreztem, a szagukat, és igyekeztem kerülni azokat a helyeket, ahol azt a borzalmas kutyaszagot éreztem. Ez sajnos azonban nehezebb volt, mint hittem. az erdő minden pontján jártak már. Ha azonban csak a kutyákkal találkoznék azokat megbírnám bénítani, az összeset. Egyszerre. Életemben először vadásztam állatra. Kerülni akartam a feltűnést, ameddig csak lehet. Legalább egy fél tucat őzet leöltem, mire nagyjából elmúlt a szomjam.*
"Gusztustalan."*gondoltam magamban* "Hogyan bírják ezek ezt fogyasztani minden áldott nap?"
*Mikor nagyjából biztosnak éreztem magam abban, hogy legalább két napig bírom újabb adag nélkül. Elindultam vissza az erdőből, a város felé. Még nem Roxannehez mentem vissza. Előbb itt az ideje kicsit bevásárolni...*
Vissza az elejére Go down
Paul Moody

Paul Moody


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Nov. 01.

Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő               EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:24 pm

*Amikor elértem a forksi erdő szélét visszaváltoztam emberré és gyalog mentem a klinikára.*
"Remélem Dr. Cullen épp ügyeletben van. Nagyon nem lenne ínyemre személyesen meglátogatni otthon."*gondoltam magamban útközben.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő               EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:24 pm

*Kezdtem már félni, így felálltam és elkezdtem futólépésben haladni, míg ki ne, értem a főútra.*
-Yes, baby, yes!!!!!*Kiabáltam, és hazaindultam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő               EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:23 pm

*Addig barangoltam a városban, amíg nem az erdőben kötöttem ki.Na és, szerencsésen eltévedtem.Jól indítok...Csak leültem egy fa tövébe, és figyeltem.
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen

Edward Cullen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Nov. 01.

Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő               EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:23 pm

*Egész messze futottam már a Cullen birtoktól, mikor lassítani kezdtem. Rádöbbentem, hogy nincs nálam semmilyen irat, így kénytelen leszek gyalog megtenni az utat...Rómába.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő               EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:23 pm

*Egyáltalán nem volt meleg, de lehúztam a tetőt. A megjegyzésen felnevettem.*
-Nyugi, Anyu, haza érek vacsira! *mondtam apró gúnnyal a hangomban nevetve és már le is léptem. Nagy valószínűséggel PA felé.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Erdő    Erdő               EmptyHétf. Nov. 01, 2010 3:38 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő               Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erdő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Erdő
» Erdő
» Erdő
» Erdõ
» Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: Forks-
Ugrás: