A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Erdõ

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Paul Moody

Paul Moody


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Nov. 01.

Erdõ              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdõ    Erdõ              EmptyKedd Nov. 09, 2010 9:50 pm

"Semmi. Csak gyere már. Szedd azokat a satnya lábaidat! *húztam Jake agyát, mire gyorsabb tempóra kapcsolt és morgott magában. Hamarosan mellém ért és onnantól ketten futottunk hozzánkig. Még útközben próbálta kiszedni mire ez a nagy sietség, de gondosan elzártam a gondolataimat előle. Amikor megérkeztünk az erdő széléhez visszaváltoztunk és úgy sétáltunk a házunkig.*
Vissza az elejére Go down
Jacob Black

Jacob Black


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2010. Nov. 01.

Erdõ              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdõ    Erdõ              EmptyKedd Nov. 09, 2010 9:46 pm

*Lekötelezett Paul, hogy még időben 'elrabolt' a lánytól. Kezdett kicsit aggasztóvá válni a nyomulása, ezért Paul pont időben érkezett.*
"Nos... Mel... mennem kell. Bizonyára majd találkozunk. Az avatáson." *gondolatban kacsintottam egyet majd futni kezdtem Paul irányába.*
"Na, mi a franc van? Miért kell hamarabb odaérnem Grace előtt?" *kérdeztem aggodalmasan"
Vissza az elejére Go down
Paul Moody

Paul Moody


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Nov. 01.

Erdõ              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdõ    Erdõ              EmptyKedd Nov. 09, 2010 9:40 pm

*Miután átváltoztam fülelni kezdtem. Nem telt el sok idő meghallottam Jake gondolatait.*
"Hé, Jake! Merre vagy haver?"*kérdeztem gondolatban. Csak ekkor hallottam meg egy számomra ismeretlen farkas gondolatait.*
"Bocsi idegen, de most szükségem van Jakere! Jacob, megtennéd, hogy idehordod magad?"*kérdeztem kicsit élesebben.*
"Sietnünk kell. Oda kell érnünk, még mielőtt Grace megérkezik, nehogy meglássa, hogy..."*elharaptam a gondolatot, mert ezt csak magamban akartam gondolni.*

Vissza az elejére Go down
Jacob Black

Jacob Black


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2010. Nov. 01.

Erdõ              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdõ    Erdõ              EmptyPént. Nov. 05, 2010 5:29 pm

*Még éreztem a földön Rebecca illatát. Természetesen olyan bő parfümtengerben úszott az erdő, hogy néhol majdnem kiszédültem. Az egész erdőt feltérképeztem, és sikerült pár idegen farkassal is összetalálkoznom, akik nagyon fiatalok voltak, kicsik, és bozontos, nagy szőrük arról árulkodott, hogy hosszú hajúak. Beszéltem velük, és órák eltelte után a falka tagjaként tekintettem rájuk, bár még bizonyos dolgokon át kellett esniük.*
"Segítek nektek, fiúk. De hűnek kell lennetek."
"Igen, Jake. Ezt tudjuk. Köszönjük a segítséget. Én és a húgom..."
*Felköhögtem.*
"Ő lány?" *Kissé elszégyelltem magam, de a gondolataimat nem tudtam féken tartani.* "Annyira erős és... férfias. Ne haragudj, hogy totál férfinak néztelek." *vigyorogtam és megcsóváltam a farkam. A lány kissé elszégyellte magát és közelebb lépett.* "Esetleg emberi alakban is... megnézhetnéd, hogy milyen vagyok" *mondta kacéran és újra a testvére mellé lépett.* "Óh srácok, mennem kell" *vágtam rá* "Ne felejtsetek el eljönni a nagy gyűlésre, ahol felavatunk titeket."
*Olyan gyorsan próbáltam elsomfordálni, ahogy csak bírtam. Kis idő múlva vettem észre a hátamnál lévő lányt.*
"Szeretnélek jobban megismerni... De tényleg!" *vigyorgott gondolatban* "Elvégre nem csatlakozhatom akármilyen falkához."
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Erdõ              Empty
TémanyitásTárgy: Erdõ    Erdõ              EmptyHétf. Nov. 01, 2010 4:03 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Erdõ              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdõ    Erdõ              Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erdõ
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Erdő
» Erdő
» Erdő
» Erdő
» Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: La Push-
Ugrás: