A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Itt beszélgessetek!

Go down 
+41
Jared Peller
Jane Volturi
Alice Cullen
Jasper Hale
Dorothy Shielhout
Ivey Willard
Gregory Adams
Seth Clearwater
Raven Campbell
Brooklyn Dalton
Ronald Halding
Ryan Callaway
Annabel Fox
Conor McLeon
Lisa Masen
Ronald Royce
Lacey Frewer
Leah Clearwater
Elena Stevens
Embry Call
Mary Fray
David Leroy
Melanie Rose
Alec
Audrina Stone
Zach Brooke
Caleb Gray
Michelle Forbs
Flora Anderson
Katelyn Rose Dale
Ashton Raleigh
Robert Crage
Liza Karorr
Riley Biers
Paul Moody
Norina Hartley
Austin Christopher Monsen
Bella Swan
Edward Cullen
Alexis Lance
Rosalie Hale
45 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Next
SzerzőÜzenet
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptyPént. Jún. 24, 2011 5:24 pm

Szép jó napot!
Örömmel látom, hogy egyre több jelentkező akad az adoptálható karakterekre! Smile
Viszont felhívnám a figyelmeteket, hogy már csak 2 napotok van jelentkezni! Ha ismertek valakit, aki tag és még nem aktivizálta magát, hívjátok fel rá a figyelmét, nehogy lemaradjon róla!
Illetve megkérnék minden új tagot, hogy ne felejtse el beírni magát az aktivitási listára! Igaz, természetes, hogy ha most regisztrált, akkor aktív, de a listának más funkciói is vannak! Főleg, ha nem csak az az egy karaktere van jelen!
Köszi a segítségeteket!
Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 10:35 pm

Jasper Hale írta:
Zach: xD Igen, én mindenre kíváncsi vagyok. : DDDD Ez tesz engem... gyerekké. ><

Hát igen. Addig örülj amíg megtudod őrizni a belső gyermeket. ^^ Remélem ez így lesz 10-20 év múlva is. Nagy tiszteletre méltó az aki az élet viszontagságai után is megmarad belül gyerek. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jasper Hale

Jasper Hale


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Forks

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 10:19 pm

Zach: xD Igen, én mindenre kíváncsi vagyok. : DDDD Ez tesz engem... gyerekké. ><

Ryan: Értem. Hát nekem a dohtml még kínai. >< Pedig olyan szépek azok a kis dobozok meg minden, de afféle kódoláshoz még nem értek. : D
Vissza az elejére Go down
Ryan Callaway

Ryan Callaway


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. May. 07.

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 8:45 pm

Jasper Hale írta:
Amúgy Ryan te hogy formázol Worldben? Úgy hogy ott kövéríted pl a betűket, vagy csak a kódot írod ott? Mert ezt nem értettem teljesen és lehet h ott könnyebb lenne írni. Smile)
Csak a kódot írom ott;; de ha például van elég időm a reag megírása után, akkor dohtml-s kódokat is kreálok ^^
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 8:32 pm

Jasper Hale írta:
Zach Brooke írta:
Hn. Szerintem ne akadjunk fent a témán. Ki így ki úgy. Most,hogy már az adminisztrátorok is elmondták a véleményüket, akadjunk le róla. (:
Mi az h akadjunk le róla? : D Ilyet csak egy admin mondhat ha olyanba megyünk át. És ha valaki kíváncsi más hogy csinálja? Az adminokat nem zavarja, ezek után bármiről beszélgethetünk.

Amúgy Ryan te hogy formázol Worldben? Úgy hogy ott kövéríted pl a betűket, vagy csak a kódot írok ott? Mert ezt nem értettem teljesen és lehet h ott könnyebb lenne írni. Smile)


Beszóttá?:DD De am tudom kedves, te arra is kíváncsi voltál ahogy én és Ashton csináltuk. xD
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen

Edward Cullen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Nov. 01.

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 7:08 pm

Én nem nézek senkit sem furcsának; az a furcsa számomra hogy van aki ere használja a Wordöt... én megszoktam, hogy csak akkor nyitom meg ha írom a könyvem, vagy valami házi dolgozatot. :DDD
Vissza az elejére Go down
Jasper Hale

Jasper Hale


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Forks

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 7:01 pm

Zach Brooke írta:
Hn. Szerintem ne akadjunk fent a témán. Ki így ki úgy. Most,hogy már az adminisztrátorok is elmondták a véleményüket, akadjunk le róla. (:
Mi az h akadjunk le róla? : D Ilyet csak egy admin mondhat ha olyanba megyünk át. És ha valaki kíváncsi más hogy csinálja? Az adminokat nem zavarja, ezek után bármiről beszélgethetünk.

Amúgy Ryan te hogy formázol Worldben? Úgy hogy ott kövéríted pl a betűket, vagy csak a kódot írok ott? Mert ezt nem értettem teljesen és lehet h ott könnyebb lenne írni. Smile)
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 6:36 pm

Hn. Szerintem ne akadjunk fent a témán. Ki így ki úgy. Most,hogy már az adminisztrátorok is elmondták a véleményüket, akadjunk le róla. (:
Vissza az elejére Go down
Katelyn Rose Dale

Katelyn Rose Dale


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Nov. 02.

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 4:28 pm

Ryan Callaway írta:
Katelyn Rose Dale írta:
Most akkor mindenki furcsának néz mert én néha képes vagyok Word-be írni? XD
Én nem, mert én mindig word-be dolgozok; számomra úgy egyszerűbb írni és formázni is ott formázok. ^^

Na jól van akkor legalább te nem látsz furcsának! Razz
Vissza az elejére Go down
Ryan Callaway

Ryan Callaway


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. May. 07.

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 4:17 pm

Katelyn Rose Dale írta:
Most akkor mindenki furcsának néz mert én néha képes vagyok Word-be írni? XD
Én nem, mert én mindig word-be dolgozok; számomra úgy egyszerűbb írni és formázni is ott formázok. ^^
Vissza az elejére Go down
Katelyn Rose Dale

Katelyn Rose Dale


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Nov. 02.

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 4:03 pm

Most akkor mindenki furcsának néz mert én néha képes vagyok Word-be írni? XD
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen

Edward Cullen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Nov. 01.

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 2:28 pm

Rosalie Hale írta:
Leah Clearwater írta:
Jasper Hale írta:
Csak én vagyok az egyedüli ember aki itt fórumon írja meg a reagjait? Rolling Eyes
Én nem szeretem a World-öt mert olyan lassú. Itt megírom fórumon és kész. Ittvan minden formázó eszköz, nem kell másolgatni. Én se figyelem a szószámot, a szövegdoboz nagyságához szoktam viszonyítani a hosszát. Very Happy

Nem, én is itt írom. Smile
Nekem az a fura, hogy valaki Wordbe írja. :O Very Happy
Bár néha én is szoktam használni, de csak, hogy bemásoljam oda a postom mert sajnos az internetemnek szokása rakoncátlankodni... -.- Very Happy
Szószámot se figyelek, annyit írok amennyi éppen jön. Smile

Szintén!! Nicns kitűzött szószám, hogy ezt el kell érni! Amennyi jól esik! Vannak rövidebb és hosszabb postjaim is (már nem ezzel a karival)! És sose írtam még Word-be vagy egyéb helyre a reagot! Bár rájöttem nem árt másolni, ha esetleg fórumhiba lépne fel!! xDD

énis ide szoktam írni a reagokat... és amúgy én is furcsállom ha valaki Wordbe írja:D de hát kinek a pap kinek a papné :DDD
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 11:50 am

Szép jó reggelt Mindenkinek! (nekem még reggel xD)
Örömmel látom, hogy kezdünk gyűlni, bár még így is nagyon sok karakter nem jelentkezett!! :S:S
Az új tagokat köszöntem, és kérem Őket, hogy írjanak a "Jelentkezz itt"-be! Smile
Jó játékot!! Smile
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 11:42 am

Leah Clearwater írta:
Jasper Hale írta:
Csak én vagyok az egyedüli ember aki itt fórumon írja meg a reagjait? Rolling Eyes
Én nem szeretem a World-öt mert olyan lassú. Itt megírom fórumon és kész. Ittvan minden formázó eszköz, nem kell másolgatni. Én se figyelem a szószámot, a szövegdoboz nagyságához szoktam viszonyítani a hosszát. Very Happy

Nem, én is itt írom. Smile
Nekem az a fura, hogy valaki Wordbe írja. :O Very Happy
Bár néha én is szoktam használni, de csak, hogy bemásoljam oda a postom mert sajnos az internetemnek szokása rakoncátlankodni... -.- Very Happy
Szószámot se figyelek, annyit írok amennyi éppen jön. Smile

Szintén!! Nicns kitűzött szószám, hogy ezt el kell érni! Amennyi jól esik! Vannak rövidebb és hosszabb postjaim is (már nem ezzel a karival)! És sose írtam még Word-be vagy egyéb helyre a reagot! Bár rájöttem nem árt másolni, ha esetleg fórumhiba lépne fel!! xDD
Vissza az elejére Go down
Katelyn Rose Dale

Katelyn Rose Dale


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Nov. 02.

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptySzer. Jún. 22, 2011 11:43 pm

Ryan Callaway írta:

nem >< jaaj, holnap filmeket fogunk nézni, reggel pedig animéket Very Happy

Az utolsó hétbe mi kb. csak filmet néztünk! Persze a tanár nem nagyon örült amikor a Másnaposokat néztük! Az egyik osztálytársam képes volt behozni a Fűrész 6-ot! Természetesen a tanár nem engedte meg! XDD
Vissza az elejére Go down
Ryan Callaway

Ryan Callaway


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. May. 07.

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptySzer. Jún. 22, 2011 11:34 pm

Katelyn Rose Dale írta:
Akkor az annyira nem is vészes! ^^
nem >< jaaj, holnap filmeket fogunk nézni, reggel pedig animéket Very Happy
Vissza az elejére Go down
Katelyn Rose Dale

Katelyn Rose Dale


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Nov. 02.

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptySzer. Jún. 22, 2011 11:30 pm

Ryan Callaway írta:

nekem muszáj ^^ na, de az utolsó napokban kibírható, mert érdekes programokat szerveznek nekünk,;; aki ott marad, az ott marad, aki meg nem, az haza megy ><
Akkor az annyira nem is vészes! ^^
Vissza az elejére Go down
Ryan Callaway

Ryan Callaway


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. May. 07.

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptySzer. Jún. 22, 2011 11:28 pm

Katelyn Rose Dale írta:
Én már nem bírnám ki tovább a suliban! XD Razz
nekem muszáj ^^ na, de az utolsó napokban kibírható, mert érdekes programokat szerveznek nekünk,;; aki ott marad, az ott marad, aki meg nem, az haza megy ><
Vissza az elejére Go down
Katelyn Rose Dale

Katelyn Rose Dale


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Nov. 02.

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptySzer. Jún. 22, 2011 11:24 pm

Ryan Callaway írta:
Katelyn Rose Dale írta:
Már nincs, kerek 5 napja! Very Happy
óó, de jó nektek >< mi kénytelenek vagyunk bejárni szerdáig, de csak pár óra erejéig;; viszont abból jó szlováknak lenni, h. nálunk van külön tavaszi és húsvéti szünet, meg a téli szünet is legkevesebb három hetes Razz

Én már nem bírnám ki tovább a suliban! XD Razz
Vissza az elejére Go down
Jasper Hale

Jasper Hale


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Forks

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptySzer. Jún. 22, 2011 11:21 pm

Ryan Callaway írta:
óó, de jó nektek >< mi kénytelenek vagyunk bejárni szerdáig, de csak pár óra erejéig;; viszont abból jó szlováknak lenni, h. nálunk van külön tavaszi és húsvéti szünet, meg a téli szünet is legkevesebb három hetes Razz
Te szlovák vagy? O_o Nem is tudtam. : D
Akkor tudsz azon a nyelven beszélni? :O Mondj valami értelmeset úgy! : D

/Hát igen, én mindenre kíváncsi vagyok. >.< /
Vissza az elejére Go down
Ryan Callaway

Ryan Callaway


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. May. 07.

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptySzer. Jún. 22, 2011 11:12 pm

Katelyn Rose Dale írta:
Már nincs, kerek 5 napja! Very Happy
óó, de jó nektek >< mi kénytelenek vagyunk bejárni szerdáig, de csak pár óra erejéig;; viszont abból jó szlováknak lenni, h. nálunk van külön tavaszi és húsvéti szünet, meg a téli szünet is legkevesebb három hetes Razz
Vissza az elejére Go down
Katelyn Rose Dale

Katelyn Rose Dale


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Nov. 02.

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptySzer. Jún. 22, 2011 11:08 pm

Ryan Callaway írta:
Katelyn Rose Dale írta:
XD holnap ígérem kárpótollak! Razz
már alig várom Very Happy

nálatok még van suli?

Már nincs, kerek 5 napja! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ryan Callaway

Ryan Callaway


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. May. 07.

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptySzer. Jún. 22, 2011 11:07 pm

Katelyn Rose Dale írta:
XD holnap ígérem kárpótollak! Razz
már alig várom Very Happy

nálatok még van suli?
Vissza az elejére Go down
Katelyn Rose Dale

Katelyn Rose Dale


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Nov. 02.

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptySzer. Jún. 22, 2011 10:57 pm

Én mindent oda írok! XD Az előtöritől kezdve, a reagokig! jó persze ha csak ilyen egy-két sorosat írok akkor természetesen ide írom! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jasper Hale

Jasper Hale


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Forks

Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 EmptySzer. Jún. 22, 2011 10:52 pm

Leah Clearwater írta:
Nem, én is itt írom. Smile
Nekem az a fura, hogy valaki Wordbe írja. :O Very Happy
Bár néha én is szoktam használni, de csak, hogy bemásoljam oda a postom mert sajnos az internetemnek szokása rakoncátlankodni... -.- Very Happy
Szószámot se figyelek, annyit írok amennyi éppen jön. Smile
Énis totál így vagyok. Very Happy :O
Én csak a múltkor írtam world-be az előtörit, mert még a nevet se tudtam csak a sztorit. mikor készen lettem akkor regisztráltam és egyből be is tudtam illeszteni. Very Happy (Ez Ronnal volt.)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Itt beszélgessetek!
Vissza az elejére 
5 / 39 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Közösségi témakörök :: Társalgó-
Ugrás: