A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Nappali

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptySzomb. Jún. 09, 2012 9:39 pm

/// semmi... csak azt hittem megint ráuntál.. ><" hmm.. meguntad írni vagy mehet egész éjjel a numera? xDDD legalábbis két postban lerendezve?Very Happy///
+18


*Alig élvezhettem egyeduralmamat amikor hirtelen felült és mint aki vérszemet kapott(...)a hajamnál fogva kényszerített maga alá. Úgy véltem most olyan erőbedobással fog majd bennem tevékenykedni,hogy csillagokat látok majd. Ehejett csókolgatni kezdett. Már kezdtem elszontyolodni amikor mozgatni kezdte a csípőjét, na az viszont nem volt semmi. Nyögtem, üvöltöttem, karmoltam, haraptam. Minden egyes mozdulatánál előrébb csúsztam a padlót ami lekarmolta a hátamról a bőrt. Ezt nehéz elképzelni, mert vámpír létemre.... de Conor olyan erősen tartott maga alatt... csodálkoztam,hogy nem nyom bele a parkettába!! Néhány erőteljesebb lökés után belemarkolt erősen a combomba, majd remegni kezdett. Csodálkoztam,hogy a nyála ki nem fojt, végtére is tátott szájjal markolva a combomat élvezett. Kicsivel később, ami egy fél órát takar feltápászkodtunk a földről. Meztelenül a hűtő elé sétáltam,majd belenéztem csak úgy rutinból. A lábamon ekkor szerelmem fehér "öröme " fojt le. Felhúztam a szemöldököm. Conor is látta és valami perverz csillogás tűnt fel a szemében.*
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyPént. Jún. 08, 2012 11:57 pm

+18
*Álmaim nője? Ilyen élvezetben nem tudom mikor volt részem utoljára vagyis, hogy volt-e egyáltalán ilyen jó valaha. Erősebb volt mint én és ezt mocskosul kihasználta és ez nekem meg rohadtul tetszett. Olyan szinten eltalálta, hogy mikor éppen mire vagyok érzékeny, hogy legszívesebben széttéptem volna a házat. Aztán jött a kivégzés. 3 egyszerű szó egy kérdésbe foglalva egy egyszerű mozdulat hozzátűzve és legszívesebben őt is széttéptem volna. Feltoltam magamat, hogy üljek és magamhoz öleltem a lányt. Végigtéptem a hátát. Emberként is jól elvoltunk na de így? Beletúrtam a hajába és a hajánál fogva már végre sikerüt magam alá fordítanom. Közbe egy egyszerű mozdulattal odébb löktem a dohányzóasztalt ami egészen a falig csúszott és koppanva magállt. Félkézzel megtámaszkodtam a dereka mellett miközben újra mozogni kezdtem. Végigcsókoltam a nyakát és a vállát majd finoman beleharaptam. Nem akartam ilyen gyorsan elmenni de nem bírtam tovább. Belemarkoltam a combjába és az egyik erősebb betolásnál beleélveztem Lacey-be.*

//bocsi hogy ilyen lassan ment a válasz csak ezen a héten muszáj volt tanulni Sad //
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyPént. Jún. 01, 2012 11:08 pm

+18


-Persze,hogy tudom! *mondom továbbra is széles vigyorral az arcomon. Tetszett a helyzet. Sokkal de sokkal erősebb voltam nála és én irányíthattam. Semmi szendeség nem maradt bennem. Conor hangosan nyögött mikor elkezdtem mozogni így ebben a pózban. Morgott csikorgatta a fogát felkarmolta a parkettát és így tovább. Engem pedig (...?!) csak még jobban felizgatott a reakciója. Imádtam ezt! Előre hátra ringattam a csípőmet, hol gyorsan hol pedig idegtépően lassan. Conor belém vájta a körmeit, ami ha ember lennék biztos nagyon fájt volna. Csupasz melleimet fogdosta miközben épp lassan fel le kezdtem rajta mozogni, néha néha hátrafelé tolva a csípőm.*
-Ez tetszik igaz? *kérdeztem tőle pajkosan, majd beletúrtam szőke fürtjeimbe. *
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyPént. Jún. 01, 2012 10:55 pm

//bocsi Very Happy csak gondoltam tökös maradok Very Happy //
+18

*A nyögései egyértelművé tették, hogy még mindig jó vagyok ilyen téren. A hangok bevadítottak és durvulni akartam de arra valahogy nem számítottam, hogy ilyen gyorsan átveszi majd az irányítást. Vigyorogtam. Egyszerűen annyira szokatlan volt, hogy Ő az erősebb és esélyem sincsen ellene ha Ő nem akarja úgy. Olyan gyorsan fordított át ahogy csak tudott és teljesen ráült a csípőmre. Hangosan felnyögtem miközben rámarkoltam a fenekére. Még kacsingatni is van ideje meg kedve. Agyam eldobom. Hangosan felmordultam majd egy hatlmas vigyor jelent meg az arcomon.*
-Ugye tudod, hogy nagyon szeretlek?*kérdeztem vigyorogva.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyPént. Jún. 01, 2012 10:33 pm

/// piszooook.. >< Lacey nem akarja,hogy letepedr és magad alá gyűrd.. Very Happy xD ///

+18

*Ráharaptam alsó ajkamra amikor ott lent kezdett munkálkodni, de az egyáltalán nem tetszett,hogy már megint én voltam alul. Igen is én vagyok az erősebb és most én leszek az aki irányít. Popsimnál fogva elmerült bennem teljesen tövig, és alig kihúzva mozgatta bennem körkörösen tagját. Megállt az esze az embernek annyira jól csinálta Nyögések közepette erőt vettem magamon, majd átkulcsoltam a derekán a lábam és gurultam egyet vele. Ráültem teljes egészében és rákacsintottam*
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyPént. Jún. 01, 2012 9:54 pm

+16 & +18

*Soha nem láttam még ilyennek Lacey-t ami egyébként nem jelenti azt, hogy ez nem tetszett. Hirtelen szinte sokkot kaptam tőle és nem tudtam , hogy pontosan mit is tegyek ami még velem soha nem történt meg. Szinte csak szemlélője lettem a dolgoknak és amikor az ajkai odalent érintettek meg akkor egy hangos mordulás tört ki belőlem , de hagytam kibontakozni még egy kicsit majd megszabadítottam a maradék ruháitól és feljebb húztam magamon majd befordítottam magam alá. Végigsimítottam a melleit és lejjebb csúsztam miközben égigpuszilgattam a testét. Amikor leértem a legérzékenyebb pontjához egy széles vigyor jelent meg az arcomon majd szép lassan végignyaltam a nőiességét majd kinyit gyorsítottam a tempón és egyre mélyebbre nyaltam majd feljebb csúsztam és behatoltam. Hangos sóhaj tört fel belőlem miközben feljebb húztam a cimbjait az olyalamon és mozogni kezdtem a lehető leglassabban és a legmélebben, hogy a lehető legnagyobb örömöt okozzam neki aztán erősödtek a lökések és gyorsítottam a tempón.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyCsüt. Május 31, 2012 10:48 pm


+16... ?!


*Conor gyakorlott mozdulatokkal levette rólam a melltartómat, majd a látványtól elégedett morgás féle zörej tört fel a torkából. Beharaptam kissé az ajkamat, és huncutan felhúztam az egyik szemöldökömet. Hevesen csókolni kezdte minden egyes porcikámat figyelmesen mégis gyorsan és buzgón. Nem hagyott ki egyetlen egy szegletet sem. Kidugta kis hideg nyelvét, nyálcsíkot hagyott rajtam nyakamtól egészen le a köldökömig. Pattanásig feszült minden izmom az érzéstől, kissé felnevettem. Felrántottam őt magamhoz, ízlelőszervemet a szájába dugtam és gyorsan végigjártam szája minden egyes zegét zugát. A nyakánál fogva toltam el, Ördögi vigyor cikázott át arcomon.Legördítettem a földre. Letéptem róla az egyetlen bokszert amit viselt, majd a csípőjére ültem. Kissé hátrébb csúsztam és a kezembe vettem hímtagját. Lehajoltam hozzá, puszit adtam rá. Megnyaltam... elhúzódtam, Visszahajoltam a számba vettem később újra elhajoltam. Így játszadoztam vele egy darabon.... amíg meg nem unta. *
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyCsüt. Május 31, 2012 10:03 pm

*Potenciálisan már Ő volt az erősebb. Hiába voltam még én is fiatal hozzá képest öregnek számítottam. Még volt bőven emberi vér a szöveteiben és a teste azt jobban feltudta dolgozni mint bármi mást a világon. Az oldalára csúsztattam a kezemet. Nem hiszem, hogy tisztában volt azzal, hogy potosan mit indított meg bennem de olyan lendülettel akartam levenni róla a felsőjét, hogy a könnyed kis textil megadta magát az ujjaimnak és hangos sikoltással jelezte a szövet, hogy szétválik olyan helyen ahol eredetileg nem nagyon kellene. Ajkairól áttértem a nyakára miközben megmarkoltam a fenekét és a kanapéig toltam. Nem hiszem, hogy lesz kifogása a hely ellen és őszintén megmondom nem vagyok benne biztos, hogy fel tudnánk jutni a szobámig anélkül, hogy szétzúznánk a házat. Egy könnyed mozdulattal végigterítettem a kanapén én meg fölé másztam. Kapkodtam a levegőt. Idióta emberi szokás és berögzülés. Levettem róla a melltartóját és a látványtól hangosan felmordultam. Ennyi kész vége. Eddig bírtam ilyen kis szolid lenni. Végiggyűrtem a bőrt az oldalán. Ha ember lenne már nem maradt volna rajta az sem.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptySzer. Május 30, 2012 10:47 pm

*Nem éreztem még ilyesmit. Egy ölelés hatására egész láncreakció, hegyomlás indult meg bennem. Végigcikázott minden egyes tagomban, belém ivódott (...) benne volt azokban a rettentően erős csontjaimban is. Lüktetett bennem, forrt szaladgált. Imádtam ezt az életteli színes érzést.*
-Én is téged, nagyon! *vágtam rá a választ mohón, majd két kezem közé fogtam az arcát és lecsaptam ajkaira. Ez az érzés annyira felpörgetett. Annyira erős és energikus volt. Teljesen magával ragadott. Az Ő kedves figyelmes csókja után ez teljesen más volt. Hiába esett jól az , többet akartam. Muszáj volt valahogyan kiadnom ezt a túltengő bugyogó érzést. Szinte már tulcsorduló volt az örömöm. Talán káröröm, talán nem de ki kellett adnom magamból, máskülönben az a gondolat fogalmazódott meg bennem,hogy kipukkanok mint egy konfettivel telitöltött luffballon és ezerfelé repülök mint a kis színes papírfecnik.*
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptySzer. Május 30, 2012 10:28 pm

*Ha ember lettem volna most valószínüleg a szívem hevesen dobogott volna. Lisa miatt és Lacey közelsége miatt. De vámpír voltam és legbelül semmi nem moccant meg az érzelmeimen kívül. A szerelem egyre erősebbé vált miközben öleltem a lányt. Végre nem volt más a képben. Végre az volt amiért eddig harcoltam. Érte és magamért. Többet nem fogsz elválasztani minket semmi. Gyengéden csókoltam meg. Nekieshettem volna, végigdöngethettük volna a házat. Mégis egy gyengéd csók esett most a legjobban*
-Ne sajnáld...szerintem jól járt ezzel a dologgal... mármint, hogy elment... nem sok boldogsága maradt volna itt....*mondtam csendesen miközben végigsimítottam az arcát. A lány akit mindennél jobban szerettem újra a karjaimban volt.*
-Annyira szeretlek...*suttogtam csendesen miközben a szemeit figyeltem.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptySzer. Május 30, 2012 10:08 pm

*Lisa elment. Kissé meglepetten de megkönnyebbülten az ajtóra pillantottam, ami épp most csukódott be. Conor szelíd mosollyal az arcán magához húzott, és előbb a hajamba majd a számra lehelt finom puszit. Zavart kis fintor futott át az arcomon. Végre elment! Örülnöm kellett emiatt, de kettős érzéseim voltak, mégis sajnáltam egy picit a lányt. *
-Újra kettesben. -*sóhajtottam ajkai közé, majd szerelmes bódulatban beletúrtam puha sötét fürtjeibe. *
-Kicsit azért sajnálom.
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptySzomb. Júl. 23, 2011 1:18 am

//s.: nem gond xDDDD köszönjük Wink //

*Amikor eltünt pár percre hirtelen nem tudtam mi van. Lehet, hogy most ránkdönti a háat vagy valami hasonló egyszerűen fogalmam sem volt. Aztán lejött a táskájával és megölelt. Ez annyira emberi és baráti volt. Finoman megöleltem majd elengedtem és figyeltem ahogy kilép az ajtón. Az utolsó mondatán elmosolyodtam. Kicsit furcsa érzés volt. Intettem neki és becsuktam utána az ajót.
Régen imádtam Lisa-t. Most meg csak így elment. Elvégre túl sok rossz dolgon mentünk keresztül és Lacey a lefontosabb nekem. Vigyorogva Lacey-re néztem. és odaléptem hozzá. Magamhoz öleltem és finoman megcsókoltam.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyVas. Júl. 17, 2011 11:27 pm

*Igazán szuper érzés volt mikor burkoltan kitessékelt a házából. Először nem tudtam mit csináljak. Ő hajthatatlan. Én is az vagyok. És mint tudjuk két dudás egy csárdában... Gondolkodtam nekem mi holmim lehet itt. Eszembe jutott, hogy azon az első estén, egy bőrönddel érkeztem. Úgymond megszálltam itt. Otthonra találtam, most mégis kirúgnak. Apró fintor jelent meg a számon majd szélsebesen felszaladtam a vendégszobába. Felkaptam a bőröndöm, az ágyra tettem és körbenéztem. Valami emléket akartam. Habár egész életem emlékekkel van teli, tárgyak még is fontosabbak. A komódon találtam egy fényképet. Róla. Ez pontosan akkor készült, mikor először találkoztunk. Volterrában a koncertnél. Olyan átlagosnak néztünk ki. Régen volt, de nekem még is fontos. Megfogtam a fotót majd mélyen eldugtam a bőröndömbe. Lassan kisétáltam a szobából és lementem. Már megint csak az emlékekben élek... Eshesegettem a gondolatokat majd Conorhoz léptem és megöleltem. Barátilag. Többet már úgy sem kapok. Mélyen beszagoltam illatába, elraktároztam. Tudtam, hogy nem most látom utoljára. Elég hosszú az "élet". Lassan eltávolodtam tőle, közben megsimítottam a mellkasát. Laceyre pillantottam. Nem tudtam eldönteni milyen érzelmet tükröz az arca, de kissé elmosolyodtam. Újra a fiúra néztem.
- Remélem még látjuk egymást. Elvégre vigyáznom kell a rendre.
Mondtam határozottan majd az ajtó felé néztem. Felkaptam táskámat, és a bejáratig mentem. Még egyszer vissza pillantottam, majd intettem búcsúzóul és villámgyorsan elfutottam. A semmibe, eddig csak céltalanul.


//bocsi az alap képes szituért meg h elloptam. >.< de muszáj volt egy kis nyálat meg érzelmet belevinni xD Am meg sok boldogságot.^^ Még találkozunk. : D //
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyVas. Júl. 17, 2011 3:21 pm

( asszem most én jövök.. x_X xD )

*Hátrébb araszoltam, hogy megnézzem mit produkálnak. Lisa egész szimplán reagált. Nem veszekedett nem sírt. Meglepődtem, igazán felnőttesen viselkedett. Ha az elején is így tesz még talán össze is barátkozunk. Vagy nem. *
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptySzer. Júl. 13, 2011 8:48 pm

*Lassan kiléptem a fürdőszobából és Lisa már ott is volt. Nem üvöltött, nem fordult ki magából semmi nem volt ez igazából meglepett de természetesen örültem neki. Amikor közölte, hogy már nem érez semmi ez valahogy kicsit megnyugtatott. Szóval nem lesz több veszekedés. Remélhetőleg. A kezeim közé fogtam az arcát.*
-Én hozzá tartozom. Ő meg hozzám... szeretem Őt... remélem ezt sikerül elfogadnod... mostmár hogy nem érzel semmit.. inkább menj..*mondtam csendesen miközben a szemeit figyeltem és lassan elengedtem az arcát és hátrébb léptem.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptySzer. Júl. 13, 2011 11:58 am

Mikor láttam h Lacey kifelé tart gyorsan elslisszoltam az útjából. Merev tekintetett vettem fel, így nézhettem ki mint egy szobor. Nem pislogtam csak álltam. Mikor Conor is kijött résznyire nyitottam a szám.
- Én már totál nem bírlak.
Csak ennyit tudtam kiszűrni ajkaim közül. Gondoltam ebben minden benne van ami számíthat neki. Mert ha elkezdem itt ecsetelni hogy ez mekkora aljas és bunkó dolog volt velem szemben, akkor ő csak a szemét forgatná. Ennyire azért ismerem. Lazább állást vettem fel, majd közelebb léptem hozzá és csalódottan a szemébe néztem, habár semmi komolyat nem éreztem magamban.
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Május 09, 2011 9:47 pm

*A pofám leszakadt. De csak elméletben. Poker arccal figyeltem őket, megmerevedve. Egyszerűen képtelen voltam megmozdulni. Próbáltam ezáltal észrevétlen maradni, ehhez amúgy is értek.*
"Oké, tartani fogom a nincs hiszti alapot, de egy óvatlan pillanatban felpofozhatom azt a lányt, nem? Ezzel nem Conornak duzzogok és mg jól is járhatok vele."
*Erőltetetten vigyorogtam magamban, majd mikor becsukódott ajtó villámgyorsan nekidőltem, hogy hallgatózzak, bár ez nm volt olyan szükséges, anélkül is mindent hallottam. A kulcslyukon néztem be.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Május 09, 2011 9:40 pm

<--- Góó a fürdőszoba Very Happy
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Május 09, 2011 9:33 pm

*Ha lehetséges lenne akkor gondolom szó szerint lezuhant volna az állam a helyéről. Egy kicsit tátva is maradt a szám konkrétan úgy felejtettem. Egy fél percig nem is reagáltam aztán megráztam a fejemet, hogy kicsit összekaparjam magamat és széles vigyor jelent meg az arcomon és lassan bólintottam gondolkodás nélkül és közben a derekára csúsztattam a kezemet. Lacey huncut lett , de nagyon. Ez persze nekem nem probléma...*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Május 09, 2011 9:22 pm

*Conot megmutatta, hogy merre van a fürdő kicsit beljebb jött, hogy azt is elmagyarázza mit hol találok. Mivel még nem jártam itt annak ellenére, hogy talpraesett vagyok kicsit nehézkes lett volna. Épp a törölközők helyét mutatta mikor hátulról átöleltem és lábujjhegyre ereszkedve a fülébe suttogtam.*
-Nincs kedved velem fürödni? *kérdeztem kissé huncutan, majd végigsimítottam a hátizmait.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Május 09, 2011 9:13 pm

*Mikor visszamosolygott úgy éreztem magam, mint akiben pillangók repkednek. Tovább mosolyogtam rá. Közben megmutatta Laceynek a fürdőt. Egy helyben maradtam, fölösleges lenne oda mennem, mivel az ajtó nyitva van így is láthatok mindent ami szeretnék.*
- Nincs kedved amúgy csinálni valamit?
*Ha már megint négy fal között vagyunk, a csajszi fürödni, vagy mit csinálni készül, miért ne használnánk fel lényeges dolgokra ezt az alkalmat?*
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Május 09, 2011 9:05 pm

*Halvány mosollyal az arcomon Lisa-ra néztem és kicsit megszorítottam a kezét.*
-Lehet, hogy említetted... de azért köszi...*mondtam halkan nevetve. Aztán Lacey kérdezett. A fürdőt kereste. Lassan elengedtem Lisa kezét és a fürdő felé vettem az irányt.*
-Nos ez az... abban a szekrényben találsz törölközőt...*mondtam mosolyogva és rámutattam a szekrényre.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Május 09, 2011 8:16 pm

*Figyelmen kívül hagyva Lisa kedves gesztusát, majd, hogy Conor kezébe csúsztatja a kezét, léptem kicsit beljebb. Új taktikát választottam. Nem törődöm vele így nem fog annyira idegesíteni.*
-Merre van a fürdő? *fordultam szembe velük, hiszen már tényleg rám fért egy fürdés.*

(s: Ha lehet Conor megmutatnád te? xDD ^^" )
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Május 09, 2011 8:07 pm

*Deja vu érzésem lett. Azok a régi szép emlékek. Mind ehhez a házhoz fűztek. Az első itt töltött este. Amikor még ember volt... Most így visszatekint jobb is lett volna ha úgy marad. Akkor ez a csaj sem lenne az és egyszer meghalna, majd azután változtatnám át Conort.. Milyen jó taktika. Kár hogy ez akkor nem jutott eszembe. Sóhajtottam egyet.*
- Szép a házad. Mondtam már?
*Feleltem kedvesen, majd megfogtam a kezét.*"Nincs hiszti. Nincs hiszti."
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Május 09, 2011 7:55 pm

*Hamar odaértünk Conor házához. Mivel én még nem jártam itt rendesen körülnéztem. Ahogy levegőt vettem éreztem, hogy Lisa és Ő volt itt utoljára. Bele sem akartam gondolni milyen szituációban, hiszen Lisa annyit hajtogatta azt az ígéretet, hogy nem tudok pozitív dolgokra gondolni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nappali
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Forksi házak :: McLeon ház-
Ugrás: