A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Főút

Go down 
+2
Melanie Rose
Admin
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Főút                - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főút    Főút                - Page 3 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 2:19 pm

-Jól van, élvezd ki.De ne feledd, mikor meg tudtad, hogy mi vagyok, azt mondtad, hogy te soha nem lennél olyan szörny, aki embert ölne...*Mondtam, majd hátat fordítottam neki, és lassan sétálni kezdtem.Nem voltam hajlandó végig nézni, hogyan hívja magára a Volturi figyelmét.Ez az a szörny Riley.*
-Ezért nem akartam belőled vámpírt csinálni.*Mondtam neki hátat fordítva, miközben mentem.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Főút                - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főút    Főút                - Page 3 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 2:14 pm

*vicsorogtam majd megint kitéptem a kezem a szorításából*
-Legalább hagy élvezzem ki! *förmedtem rá, és a hátamra kaptam az újabb hullát*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Főút                - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főút    Főút                - Page 3 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 2:12 pm

*Utána futottam újra, és most jó erősen lefogtam, teljes erőből, és most nem tudott szabadulni.*
-Ne csináld Riley, feltűnő.Ne tedd ezt...Ne akard, hogy meg öljelek.....*Mondtam halkan, majd lassan el engedtem.*
-Legyél az a Riley, akit annyira kedvelek...*Kérdetem.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Főút                - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főút    Főút                - Page 3 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 2:10 pm

-Amelyik megtudja nem is lesz lehetősége továbbadni. *kirántottam a kezem a szorításából és futottam tovább majd egy újabb járókelővel végeztem*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Főút                - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főút    Főút                - Page 3 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 2:00 pm

*Riley elrohant.Én utána....Szerencsére sikerült elkapnom a kezét.*
-Ésszel, ha nem muszáj, nem kell minden embernek tudnia, mi vagy!*Mondtam mélyen a szemébe nézve.*
Vissza az elejére Go down
Robert Crage

Robert Crage


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2010. Nov. 02.

Főút                - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főút    Főút                - Page 3 EmptySzer. Nov. 17, 2010 9:07 pm

-Basszus.
*Mondtam mosolyogva amikor közölte velem azt, hogy elhajtottam a tánciskola előtt nagy fékezés után az út kellős közepén megfordultam a kocsival és a suli melletti úton parkoltam le. Majd kipattantam a kocsiból és ajtót nyitottam Melanie-nak.
Elindultunk tehát egymásba karolva a tánciskolába ahol már hallottuk a lágy zenéket. Szerencsére nem voltunk kevesen de nem is túl sokan. Mondhatom úgy is, hogy kellemes volt a társaság. Foglaltam is gyorsan egy asztalt ahova mind a ketten leültünk egymás mellé majd az asztalra kikészített jégkockatartóban lévő pezsgőt kibontottam majd töltöttünk mind a kettőnknek. Koccintottunk és elkezdtünk iszogatni.*
-Kellemes a hangulat.
*Tettem hozzá mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Melanie Rose

Melanie Rose


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2010. Nov. 01.

Főút                - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főút    Főút                - Page 3 EmptyKedd Nov. 09, 2010 8:25 pm

- Nyugi nem lesz gond. Gyerekkoromban jártam arra, majd mondom merre menj. *nyugtattam meg, majd hátradőltem az ülésen és csak bámultam ki a kocsiból. Robert bekapcsolta a zenét és úgy vezetett. Egész úton Forksig csendbe voltam, csak amikor elérkeztünk a főút azon elágazásáig, ahol le kell kanyarodni akkor szólaltam meg.*
- Itt jobbra és a következő elágazásnál balra. Ott lesz az utca végén. *mondtam mosolyogva, miközben figyeltem az utcán sétáló embereket. Idős bácsikat és néniket, ahogy egymás kezét fogva birkóznak meg az úttal, összeölelkező párokat, egy nagy családot a virgonc gyerekekkel és egy fiatal párt babakocsival.*
"Milyen fiatalok és mégis gyereket vállaltak."*hirtelen tört rám az érzés. Vágyódtam egy olyan pici iránt, akit a karjaimba tarthatok, dédelgethetek, vigyázhatok rá amíg fel nem nő.*
- Min gondolkozol?*bökött meg Robert, amikor észrevette, hogy nagyon bámulok kifele. Megráztam a fejem és ránéztem.*
- Á, semmin. Csak azon, hogy milyen is lehet szülőnek lenni.*mondtam mosolyogva, de még mielőtt reagálhatott volna észrevettem hol vagyunk.*
- Nem mellesleg most hajtottál el a tánciskola előtt. *jegyeztem meg nevetve, mire Rob nagyot fékezett és megfordult az úton. Nevetve kapaszkodtam meg az ajtóban, majd amikor leparkoltunk kikapcsoltam az övet és vártam. Robert is így tett, majd kiszállt a kocsiból és kinyitotta nekem is az ajtót. Elfogadtam a felém nyújtott kezét és mosolyogva kiszálltam a járműből. Miután bezárta az autót belekaroltam és elindultunk be a tánciskolába, ahonnan már lágy zene dallamai szűrődtek ki.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főút                - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főút    Főút                - Page 3 EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:35 pm

*Kitértem a főútra, majd össze vissza kezdtem futni.Nagyon összezavarodtam, majd nagy levegőt vettem, és Port Angeles felé vettem az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főút                - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főút    Főút                - Page 3 EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:35 pm

*A zsebemben csörögni kezdett a telefon.Becca volt az.Felvettem:*
-Helló Becca!!*Köszöntem.*-Nem, nem ébresztettél föl...*Nevettem.*-Miújság?*Kérdeztem vidáman.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főút                - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főút    Főút                - Page 3 EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:34 pm

*Futva jöttem La Pushból ide, nem volt kedven egy farkassal sem találkozni.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Főút                - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Főút    Főút                - Page 3 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 3:40 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Főút                - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főút    Főút                - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főút
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Főút
» Fõút
» Főút
» Főút
» Főút

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: Forks-
Ugrás: